Sedací souprava MERCI 2F-R-1-DL
Detailní popis produktu
Sedací souprava MERCI 2F-R-1-DL ve tvaru L, rozkládací, s úložným prostorem a má regulovatelné záhlavníky.
Sedáky z vysoce elastické HR pěny na pružině vlnovec.
Výška sedu 45 cm.
Nohy – černý kov. Levé a pravé provední.
Patří do řady sedacího nábytku MERCI.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 196 cm |
| hloubka: | 103 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 126 x 195 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 270 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 88/98 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
