Sedací souprava MARINA OSL-3F-OSBP
Detailní popis produktu
Sedací souprava MARINA OSL-3F-OSBP: luxusní komfort pro váš domov
Tato rozkládací sedací souprava ve tvaru U s úložným prostorem a polohovatelnými opěrkami hlavy je ideálním řešením pro ty, kteří hledají kombinaci stylu a funkčnosti.
Nenechte se oklamat jen krásným vzhledem – tato sedací souprava má mnohem více co nabídnout! Pohodlné sezení zabezpečují vysoce kvalitní PUR pěny a vlnité pružiny v sedáku. Prošitý sedák dodává na exkluzivitě celkovému designu.
Kovové nohy o výšce 14 cm v černé barvě dodávají celkové konstrukci stabilitu a eleganci. Navíc si můžete vybrat mezi levým nebo pravým provedením, abyste si perfektně přizpůsobili svůj prostor.
A jak jsme již zmínili dřív, tato sedací souprava patři do řady sedacího nábytku MARINA, kde máme několik sedacích souprav. Takže pokud hledáte více možností, určitě se podívejte na celou řadu.
Tak neváhejte a objednejte si svou vysněnou sedací soupravu MARINA OSL-3F-OSBP ještě dnes! Přidejte do svého domova špetku luxusu, pohodlí a praktičnosti s touto úžasnou sedací soupravou.
Patří do řady sedacího nábytku MARINA, kde máme několik sedacích souprav.
Ilustrační foto – dodáváno bez malých polštářků.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 216 cm |
| hloubka: | 169 cm |
| luzko: | 121 x 255 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 351 - 365 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 91 - 105 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
