Sedací souprava MARCUS 2SK-RE-3F-REC PRAVÁ
Detailní popis produktu
Sedací souprava MARCUS 2SK-RE-3F-REC je elegantní a praktický nábytek, který skvěle zapadne do každého obývacího pokoje. Tato rohová sedačka ve tvaru U nabízí rozkládací funkci, která vám poskytne další místo k přespání s ložnou plochou 117 × 266 cm. Díky úložnému prostoru budete mít místo na deky, polštáře nebo jiné nezbytnosti, zatímco prodloužená lenoška poskytuje maximální pohodlí, i když nemá úložný prostor.
Sedák je vyplněn kvalitní PUR pěnou a uložen na vlnitých pružinách, které vám zajistí pohodlí po celý den. Očalouněná záda umožňují umístění soupravy do prostoru, bez potřeby opírání o zeď. Plastové stříbrné nohy o výšce 4,5 cm dodávají moderní vzhled a stabilitu.
Možnost dokoupení tabuteru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 211 cm |
| hloubka: | 162 cm |
| Hloubka sedu: | 55 cm |
| luzko: | 117 x 266 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 330 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 99 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
