Sedací souprava LILI OT-2F-UP ve tavru "U"
Detailní popis produktu
Rohová sedací souprava LILI OT-2F-UP ve tvaru „U“, rozkládací s úložným prostorem, sedáky z vysoce elastické pěny na pružině vlnovec. Chromové nohy. Regulovatelné záhlavníky.
Sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru. Výška nožiček 12 cm, černá barva.
Patří do řady sedacího nábytku LILI, kde máme několik sedacích souprav s možností výběru i jiných látek.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Dodáváme vám ji až domů.
Další sedací soupravy ve tvaru U z naší nabídky najdete tady.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 203 cm |
| hloubka: | 203 cm |
| Hloubka sedu: | 53 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 122 x 252 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 333 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 80/98 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
