Sedací souprava HILTON PLAZA MAXI
Detailní popis produktu
Sedací souprava HILTON PLAZA MAXI ve tvaru „L“- rozkládací, s jedním úložným prostorem, prošitá.
Pohodlné sezení zabezpečují kvalitní PUR pěny T30 a vlnité pružiny v sedáku, nastavitelné záhlavníky.
Výška kovových noh je 10 cm, barva černá.
Levé nebo pravé provedení.
Patří do řady sedacího nábytku HILTON, kde máme několik sedacích souprav.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 203 cm |
| Hloubka sedu: | 58 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 125 x 195 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 350 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 75/95 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
