Sedací souprava HAWANA LUX (M) (AKCE)
Detailní popis produktu
Rohová sedací souprava HAWANA LUX (AKCE) ve tvaru písmene „L“.
Moderní rozkládací sedací souprava HAWANA MAXI S úložným prostorem. Pohodlné sezení (i ležení) zajistí kvalitní PUR pěna uložená na pevné vlnovcové pružině.
Levé i pravé provedení.
Chromové nožky o výšce 10 cm vepředu, vzadu plastové nožky.
Sedací souprava není vhodná do prostoru – nemá očalouněná záda.
Záda jsou potažená technickou textilií, za příplatek 10% možnost změny na záda potažená potahovou látkou (uveďte do poznámky).
Patří do řady sedacího nábytku HAWANA, kde máme několik sedacích souprav s možností výběru i jiných látek.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 175 cm |
| hloubka: | 83 cm |
| Hloubka sedu: | 60 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 123 x 200 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 238 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 90 cm |
| Výška sedu: | 44 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
