Sedací souprava FOX L - elektrický výsuv
Detailní popis produktu
Moderní sedací souprava FOX „L“ ve tvaru „L“ bez úložného prostoru.
Sedací souprava má funkci krátkého výsuvu pro RELAX. Výsuv je elektrický.
Regulované opěrky hlavy, rohové opěrky hlavy jsou pevné.
Sedák vyplněný vysoce elastickou PUR pěnou, uloženou na pružině vlnovec.
Sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru.
Výška černých noh je 12 cm.
Zvolit si můžete levou nebo pravou variantu.
Patří do řady sedacího nábytku FOX, kde máme několik sedacích souprav s možností výběru i jiných látek.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 204 cm |
| hloubka: | 106 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| šířka: | 278 cm |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 82/98 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
