Sedací souprava ELINA 160
Detailní popis produktu
Sedací souprava ELINA je dokonalým spojením funkčnosti a pohodlí. S jejími čistými liniemi a jemným prošíváním se stane dominantou každého obývacího pokoje, který si zaslouží stylový nábytek. Tato rohová souprava přináší nejen vynikající vzhled, ale také praktické funkce pro váš každodenní život.
Tato sedací souprava je ideální pro moderní byty i rodinné domy, kde nabízí praktické využití pro každodenní sezení, víkendové lenošení i pro návštěvy přes noc. ELINA je dostupná v levé nebo pravé variantě a můžete si vybrat z různých barev a potahových látek, aby dokonale zapadla do vašeho interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| hloubka: | 181 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 156 x 205 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 292 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 90 cm |
| Výška sedu: | 48 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
