Sedací souprava BUSTON 2F-LONG
Detailní popis produktu
Sedací souprava BUSTON 2F-LONG – rozkládací a s úložným prostorem. Regulovatelné opěrky hlavy – zahlavníky.
Sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru. Rozklad je očalouněn potahovou látkou.
Pohodlné sezení zabezpečují kvalitní PUR pěny a vlnité pružiny v sedáku. Výška noh je 10 cm.
Levé nebo pravé provedení.
Slovenský výrobce.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 170 cm |
| Hloubka sedu: | 60 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 130 x 200 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 265 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 85 - 105 cm |
| Výška sedu: | 44 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
