Sedací souprava BOLIVIA 2F-R-1
Detailní popis produktu
Sedací souprava BOLIVIA 2F-R-1 ve tvaru „L“, rozkládací s úložným prostorem.
Pohodlné sezení zabezpečují vysoce elastcké HR pěny a vlnité pružiny v sedáku. Černé kovové nohy o výšce 9,5 cm.
Sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru.
Levé nebo pravé provedení.
Patří do řady sedacího nábytku BOLIVIA, kde máme několik sedacích souprav, křeslo, taburet a různé barevné varianty.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 174 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 122 x 185 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 240 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 100 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
