Sedací souprava BODRUM II-ROH-III-OT
Detailní popis produktu
Sedací souprava BODRUM II-ROH-III-OT nabízí prostorný rohový design s funkcí spaní a úložným prostorem. Díky kombinaci pružin bonell a vlnitých pružin zajišťuje pohodlné sezení
Hlavní vlastnosti: Rozměry: 322 × 226 cm
Výška sedu: 48 cm
Výška opěradla: 110 cm
Plocha na spaní: 255 × 120 cm
Výplň sedáků: kombinace pružin bonell a vlnitých pružin
Funkce spaní: ano
Úložný prostor: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 175 cm |
| hloubka: | 226 cm |
| luzko: | 120 x 225 cm |
| pruzina: | Ano |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 322 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 110 cm |
| Výška sedu: | 48 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
