Sedací souprava BALBOA 2F-R-1 (AKCE)
Detailní popis produktu
AKCE – látky Primo.
Rohová sedací souprava BALBOA 2F-R-1, ve tvaru „L“, rozkládací s úložným prostorem, sedáky z vysoce elastické pěny na pružině vlnovec. Chromové nohy. Regulovatelné záhlavníky.
Sedací souprava BALBORA je široká 269, dlouhá 199 a vysoká mezi 93 a 103 centimetry. Pokud sedací soupravu BALBORA rozložíte, získáte lůžko s ložnou plochou 128 × 188 centimetrů.
Sedací souprava má čalouněná záda a je vhodná do prostoru.
Patří do řady sedacího nábytku BALBOA, kde máme několik sedacích souprav, křeslo a taburet s možností výběru i jiných látek.
Dodáváme vám ji až domů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 199 cm |
| hloubka: | 100/106 cm |
| Hloubka sedu: | 60 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 128 x 188 cm |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 269 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vlnovec: | Ano |
| výška: | 93/103 cm |
| Výška sedu: | 60 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
