Rohová sedací souprava PADUA
Detailní popis produktu
Ke kvalitnímu odpočinku potřebujete pohodlnou sedačku, na které můžete sledovat oblíbené filmy, číst si nebo jen tak relaxovat.
Moderní sedačka Padua nabízí dostatek místa a zároveň obohatí váš obývák. Rozměry sedací soupravy jsou 284×100×196 cm a sedák se nachází v optimální výšce 42 cm.
Sedačka je nejen vzhledově atraktivní, ale potěší vás také svými praktickými funkcemi a ergonomií. Opěrky hlavy, které jsou polohovatelné, přispívají k pohodlnému sezení na sedačce.
Sedáky jsou vyplněny PUR pěnou uloženou na pružině Faliste. Tento ty pružin je vysoce odolný, rovnoměrně rozkládá váhu na celém sedáku a odolává deformaci.
Pokud hledáte elegantní, pohodlnou a kvalitní sedačku, Padua je pro vás jako stvořená.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| hloubka: | 196 cm |
| Hloubka sedu: | 58 cm |
| leva-nebo-prava-varianta: | Ano |
| luzko: | 124 x 210 cm |
| pruzina: | Faliste |
| Rozkládací: | Ano |
| šířka: | 284 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| výška: | 100 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
