Sokl ke kuchyním 180/10 cm barva bílá unicolor
Detailní popis produktu
Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.
Sokl ke kuchyňským skříňkám vyrobený z kvalitního LTD v šířce 180 cm (výška 10 cm). Barevné provedení - bílá mat.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Praktické pomůcky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 2.0000 kg |
| Materiál: | LTD (lamino) |
| šířka: | 180 cm |
| Vhodné do místností: | kuchyně |
| výška: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
