Postel HIERO 180x200 cm + 2 ks matrace LITERA 90
Detailní popis produktu
Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.
Cenově výhodná nabídka!
Jedná se o 2 ks matrace LITERA 90 a k tomu postel HIERO.
Popis matrace -
klasická sendvičová matrace z odolných a vzdušných pěn Flexifoam®.
Ortopedická matrace s pevným potahem s lemovkou s označením tužší a měkčí strany. Strana HARD (tužší, červená, tuhost 3,5/5); Strana SOFT (měkčí, bílá, tuhost 3/5). Robustní středová část je vyrobena z prodyšné pěny – odolná, stabilní pěna Flexifoam®. Matrace má pevný nesnímatelný potah s lemovkou, který lze čistit tradičními metodami (viz všivka). Potah je prošitý klimatizační vrstvou dutého vlákna po obou stranách zajišťující pohodlí, vzdušnost a izolaci. Doporučená nosnost do 120 kg. Matrace je vhodná na všechny typy lamelových roštů, lze ji uložit i na laťkový rošt. Matrace jsou 2 kusy o rozměru 90 x 200 cm.
Popis postele -
elegantní postel v klasickém stylu. Zajímavá kombinace kovu a dřeva. Kvalitní masivní dřevo je v barevném provedení antická třešeň. Rám je kovový, tak jako i originální mříže v černé barvě na předním i zadním čele. Dřevěné lamely jsou vsazeny do kovového rámu postele. Rošt je cca 27,6 cm nad zemí. Výška při nohách - 63 cm. Rozměry postele - výška 103,7 cm, hloubka 210 cm a šířka 190 cm.
Dodáváme v demontovaném stavu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele |
|---|---|
| Hmotnost: | 72 kg |
| Barva: | Černá, antická třešeň |
| délka: | 210 cm |
| Hmotnost: | 72.0000 kg |
| Materiál: | dřevo / masív, kov |
| šířka: | 190 cm |
| Vhodné do místností: | ložnice |
| výška: | 103,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
