Postel ELSA 1800x200 bílá + 2 ks matrace FUTURA 90x200 cm
Detailní popis produktu
Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.
Cenově výhodná nabídka!
Jedná se o 2 ks matrace FUTURA 90 a k tomu postel ELSA.
Popis matrace -
kvalitní oboustranná sendvičová matrace.
Jedna strana je vyrobena z viscoelastické "paměťové ( známé jako líné )" pěny reagující na teplo těla ( 4 cm ). Druhá strana ( 10 cm ) je tvořena z kvalitní PUR pěny ( T30 ).
Rozdílná tuhost pěn dává možnost výběru měkčí nebo tvrdší strany. Matrace je vyrobena z certifikovaných materiálů.
Luxusní potah je s prošitím, snímatelný pomocí zipu a pratelný při 40°C. Jde o kvalitní bílý, lesklý úpletový potah zhotovený z 100% polyesteru. Splňuje požadavky na hygienický a antialergický potah. Maximální zátěž matrace je do 120 kg. Výška matrace je 14 cm + 1 cm potah.
Popis postele -
kovová postel v romantickém stylu v bílé barvě. Rošt je v ceně postele. Výška roštu od země je cca 33 cm. Výška při nohách je 63,5 cm.
Dodáváme v demontovaném stavu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele |
|---|---|
| Hmotnost: | 55 kg |
| Barva: | Bílá |
| délka: | 205,8 cm |
| Hmotnost: | 55.0000 kg |
| Materiál: | kov, polyuretan (PUR) |
| šířka: | 182,2 cm |
| Vhodné do místností: | ložnice |
| výška: | 107 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
