Pohovka GONG
Související produkty
Detailní popis produktu
Pohovka GONG je navržena tak, aby splnila požadavky moderního bydlení – poslouží jako kvalitní sedačka pro každodenní sezení i jako pohodlné lůžko na spaní.
Díky jednoduchému rozkládacímu mechanismu ji během několika vteřin proměníte v prostorné lůžko o rozměrech 135 × 200 cm. Ideální pro hosty nebo pravidelné každodenní spaní, a to bez nutnosti složitých úprav.
V sedáku se nachází kvalitní PUR pěna a pružiny vlnovec, které zajišťují komfortní oporu zad i během spánku. Pohovka je navíc vybavena praktickým úložným prostorem, který skvěle poslouží k uschování lůžkovin, polštářů nebo dek.
S šířkou 218 cm, výškou 89 cm a hloubkou 105 cm je pohovka GONG vhodná pro větší i středně velké prostory. Díky svému čistému a univerzálnímu designu se snadno začlení do jakéhokoli stylu interiéru.
U všech produktů společnosti KASVO s cenou nad 3 tisíce korun je možnost nákupu na splátky.
Ilustrační foto, dodáváno bez dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky a gauče |
|---|---|
| dodavano-v-demontu-rozlozene: | Ano |
| hloubka: | 105 cm |
| luzko: | 135 x 200 cm |
| pur-pena: | Ano |
| Rozklad: | Ano |
| šířka: | 218 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| výška: | 89 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
