Postel MEADOW 120cm, s matracemi, s roštem a LED osvětlení
Detailní popis produktu
Postel MEADOW LUX 120 cm spojuje jednoduchý vzhled, praktičnost a pohodlí v jednom. Je součástí moderní kolekce MEADOW LUX a je vhodná nejen do ložnic, ale i do studentských nebo hostinských pokojů.
Součástí balení je lamelový rošt a matrace, která zajišťuje základní komfort pro každodenní použití. Čelo postele je čalouněno eko kůží a doplněno o LED osvětlení, které vytváří příjemnou atmosféru ve večerních hodinách. Výška sedu činí 49 cm, což usnadňuje vstávání a uléhání.
Rozšířit postel můžete o noční stolek nebo úložný prostor, který je dostupný ve stejném designu jako postel.
Moderní manželská postel MEADOW LUX pochází ze stejnojmenné řady.
Možnost dokoupit noční stolek. a úložný prostor. ve stejném stylu, v jakém jsou vyrobeny postele.
Ilustrační foto.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné postele |
|---|---|
| dodavano-v-demontu-rozlozene: | Ano |
| hloubka: | 200 cm |
| lamela: | Ano |
| Materiál: | lamino |
| matrace: | Ano |
| nosnost: | 120 kg |
| sirka-cela: | 139 cm |
| šířka: | 120 cm |
| výška: | 86 cm |
| Výška sedu: | 49 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
