Postel INEZ 2 180cm, s roštem a s úložným prostorem
Detailní popis produktu
Postel INEZ 2 v rozměru 180 × 200 cm je praktickou volbou pro ty, kdo hledají postel s pevným základem, snadným přístupem k úložnému prostoru a jednoduchým ovládáním roštů.
Postel je vybavena klasickým výklopným lamelovým roštem, pod kterým se nachází velký úložný prostor. Konstrukce postele je čalouněná po celém obvodu a doplněná o silné bočnice, které zvyšují stabilitu i pohodlí při užívání.
Díky dřevěným nožkám typu EVE o výšce 2,5 cm je postel níže položená, což může vyhovovat uživatelům, kteří preferují nižší výšku nástupu. Celkový rozměr postele je 196 × 220 cm. Každý rošt má nosnost 150 kg.
Postel je dodávána bez matrace a v demontovaném stavu. Vyrobeno na Slovensku.
Ilustrační foto.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čalouněné postele |
|---|---|
| calounena: | Ano |
| hloubka: | 220 cm |
| nosnost: | 2x150 kg |
| sirka-cela: | 196 cm |
| šířka: | 196 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vyska-nozky: | 2,5 cm |
| výška: | 120 cm |
| Výška sedu: | 55 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
