Postel BIBIANA 140cm, s roštem a s úložným prostorem, boční výklop
Detailní popis produktu
Čalouněná postel BIBIANA o šířce 140 cm je vhodná pro jednotlivce i páry, kteří ocení praktičnost, jednoduchý design a úložný prostor. Součástí postele je lamelový rošt s bočním výklopem, který umožňuje pohodlný přístup do úložné části. Ta je ideální pro uschování peřin, dek nebo sezónního oblečení.
Konstrukce je čalouněná včetně čela a bočnic, výška sedu bez matrace je 60 cm. Výška bočnice činí 49 cm a matrace se zapouští přibližně 6 cm pod okraj. Pokud tedy použijete matraci o výšce 20 cm, výška sedu bude celkem 63 cm – což je praktické pro pohodlné vstávání i uléhání.
Nožky mají výšku 2,5 cm, rošt je podepřen středovými výztuhami a zvedá se pomocí pružinových vzpěr (možno zvolit i plynové vzpěry za příplatek 10 %).
Matrace není součástí balení – doporučujeme matraci o rozměru 140 × 200 cm, kterou si můžete vybrat z naší široké nabídky.
Možnost dokoupení nočního stolku.
Ilustrační foto – dodáváno bez dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čalouněné postele |
|---|---|
| calounena: | Ano |
| dodavano-v-demontu-rozlozene: | Ano |
| hloubka: | 215 cm |
| lamela: | Ano |
| nosnost: | 150 kg |
| sirka-cela: | 151 cm |
| šířka: | 140 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| vyska-nozky: | 2,5 cm |
| výška: | 109 cm |
| Výška sedu: | 60 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
